English

Aktuální zprávy

15.12.2010 - Změna názvu společnosti

Došlo ke změně názvu společnosti, který nově zní: ID Stavby group s.r.o.

15.09.2010 - Rekonstrukce ZŠ Slaný-Komenského nám.

V současné době realizujeme rekonstrukci ZŠ Komenského náměstí ve Slaném.

05.03.2010 - Nové reference

V sekci reference byly přidány další stavby, které jsme realizovali.

01.09.2008 - Nové internetové stránky

Spustili jsme naše nové internetové stránky. Doufáme, že se Vám líbí a budete se v nich dobře orientovat.

14.08.2008 - Zámek Kačina je jako nový

Právě jsme dokončili částečnou rekonstrukci výstavních prostor na zámku Kačina. Nyní se můžete podívat, jak vše dopadlo na našem webu a nebo si udělat pěkný víkendový výlet s vašimi blízkými a prohlédnout si zámek a jeho expozice osobně.

11.08.2008 - Do obchodního centra již neprší

O týden dříve byla naší společností IDS group s.r.o. předána provozovateli oprava střechy Obchodního centra Luka. Střecha byla poškozena v první polovině prázdnin silným poryvem větru a bouří, která se přehnala přes Prahu. Střecha byla za asistence statika demontována, byla postavena technologická střecha pod kterou i za nepříznivého počasí probíhaly opravy poškozených krovů. Po důkladné opravě trámoví, došlo k odstranění technologické střechy a montáži originálních střešních panelů. Nyní mohou již zákazníci opět v klidu a suchu nakupovat a využívat všech služeb obchodního centra.

16.07.2008 - Statistiky budou i přes léto v chladu

Začátkem prázdnin jsme provedli v místnostech výpočetního střediska Českého statistického úřadu v Praze 10 plánovanou servisní prohlídku a údržbu na instalovaných jednotkách přesné klimatizace UNIFLAIR včetně kondenzátorů.